K sázení jsem byl vždy skeptický. Kamarád mi ukázal, že něco vydělal tak jsem to zkusil taky. SP BetClub mi již za rok a půl vrátil vklad a vydělal na nové auto. Skvělé, děkuji!… Adam M.


SP BetClub má skvělé tipy. Přesvědčilo mě oproti ostatním podobným stránkám, že má verifikovanou dlouhodobou historii a jsou v zelených číslech. Martin S.


Díky SP BetClubu mám k práci slušný přivýdělek. Tipy chodí SMSkou, takže je rychle vsadím a ikdyž to díky práci vždy nestihnu hned, tak mi nespadne kurz. Což je velké plus oproti ostatním serverům. Lukáš Š.


Sázkovky jsem dlouho dotoval. Potom jsem našel SP BetClub a zkusil přidat i jejich tipy. Už sázím pouze je a od té doby si vracím vše, co jsem jim tam za ty roky dal. Petr P.


Na SP BetClubu se mi líbí, že jsem každý měsíc v plusu nebo dostanu další měsíc zdarma. Mají rychlé a férové jednání a pomohli mi na začátku se v sázkách rozkoukat. Doporučuju je a moc jim fandím. David D.CELKEM - Počet tipů: 8580 OK: 4417 VOID: 338 KO: 3777 HW: 17 HL: 12 Profit: 995.5 YIELD: 5.18%
Instagram   Twitter   Facebook   | info@spbetclub.cz | Všeobecné obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů
Web je určen pouze pro uživatele starší 18 let. Negarantujeme žádný příjem ani zisk. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! 18