Jste spokojeni s naší službou, vyděláváte na tipech a přemýšlíte, co dál? Dopřejte tu možnost i svému okolí, aby měli možnost sázet s námi. Samozřejmě chápeme, že sportovní sázení není jen o tom zkopírovat tiket, ale je o strategii, disciplíně a tvrdé práci. Stejně tak rozumíme tomu, že se něco těžko doporučuje, pokud člověk nemá vlastní zkušenosti a sám tomu nevěří. Pokud jste již zjistili, že naše služba Vám přináší užitek a finanční přivýdělek, pochlubte se známým, jak Vám tipy vydělávají. My si této zpětné vazby budeme moc vážit a rozhodli jsme se pro Vás za každého člena připravit odměnu.

Přemýšleli jsme, jaká odměna bude nejlepší, jestli nějaký víkendový pobyt, wellness nebo členství zdarma. Nakonec jsme se rozhodli, že každému bychom se zavděčili něčím jiným a tak necháme výběr na Vás. My Vám na účet jako dárek pošleme 1.500,- Kč za každého nového člena a jak s nimi naložíte je už jen na Vás. Stačí mu dát na nás kontakt, ať nám napíše nebo předat kontakt na něj a my už vše zařídíme.

CELKEM - Počet tipů: 8580 OK: 4417 VOID: 338 KO: 3777 HW: 17 HL: 12 Profit: 995.5 YIELD: 5.18%
Instagram   Twitter   Facebook   | info@spbetclub.cz | Všeobecné obchodní podmínky | Zásady ochrany osobních údajů
Web je určen pouze pro uživatele starší 18 let. Negarantujeme žádný příjem ani zisk. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! 18